ARNIKA

PENZION HRABĚTICE, JIZERSKÉ HORY

Aktuality - akce

Penzion Arnika v provozu .

Restaurace otevřena denně od 11.00 - 21.00 h

Rezervace ubytovaní :

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel. +420 607 33 00 00

 

 

 

 

Penzion Arnika, Hrabětice

Penzion Arnika se nachází v čistém prostředí CHKO Jizerské hory v krásné horské vesničce Hrabětice – v centru SKI AREÁLU SEVERÁK – v bezprostřední blízkosti několika vleků a sjezdovek. V našem penzionu máme 11 krásných pokojů s celkovou kapacitou 56 míst. Sociální zařízení se sprchovými kouty se nachází na každém nadstandardně vybaveném pokoji.

Pokoje jsou 1x 2 lůžkový, 4x 4 lůžkový, 2x 5 lůžkový, 3x 6 lůžkový a 1x 10 lůžkový.

Plán pokojů a lůžek v našem penzionu najdete zde: První patro, Druhé patro

Ceník ubytování najdete zde.

Naše nová nekuřácká restaurace v přízemí Vám zajistí i celodenní výbornou stravu. Nabízíme příjemné nekuřácké posezení ve společenské místnosti , vybavený dětský koutek i soubor stolních her. Použití WIFI je možno v celém objektu.  O Vaše lyže i boty bude postaráno ve vytápěné sušárně.

Na venkovních upravených terasách je možno příjemně posedět, relaxovat nebo i grilovat. Velký gril je určen pro grilování selat, jehňat nebo si u nás můžete zapůjčit i malý přenosný.

DSC 5838Přímo u penzionu je bezplatné parkoviště. Penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, pořádání oslav, podnikových akcí, školení, jazykových kurzů, lyžařských výcviků i škol v přírodě. V okolí je možno si zapůjčit základní lyžařskou výbavu, snowboard nebo si objednat zkušeného lyžařského instruktora.  V letním období je možno si zapůjčit kola, koloběžky a je možno využít tenisové kurty v okolí.

Toto vše, co nabízíme, Vám pomůže oddechnout si od práce a ruchu měst a prožít příjemné chvíle v rekreační a turistické oblasti.